خرید بالش بارداری دیروحه دی روحه یو شکل و سی شکل

  • 4 فروردین 1400
  • 0 نظر
  • meghdad_shateri

راهنمای بالش بارداری: آنچه باید قبل از خرید بدانید ما محصولات رایگان برای بررسی و مشارکت در برنامه های وابسته دریافت می کنیم.

بالش بارداری چیست ؟

بالش بارداری دی روحه اصل

برای اطلاعات بیشتر به صفحه افشای ما مراجعه کنید.
وقتی نوبت به بارداری می رسد ، خواب بسیار ضروری است اما اغلب گریزان است. بدن فرد باردار بطور مداوم در حال رشد و تغییر است. اختلالات خواب ، مانند سفرهای اضافی به دستشویی یا افزایش بی قراری ناشی از ناراحتی در شب ، می تواند مانع توانایی افراد در استراحت شود.

کمی از بالش بارداری کمک بگیرید – همچنین به آن گفته می شود. این نوع بالش با توجه به نیازهای مادر آینده طراحی شده است. این ماده در درجه اول برای کمک به حمایت از زنان باردار و رشد برجسته آنها به کار می رود تا بتوانند هر شب (یا هر چرت و چرت!) تا آنجا که ممکن است راحت باشند و استراحت کنند.

درست مثل یک بالش معمولی ، آنچه برای یک شخص مفید است ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. خبر خوب در اینجا این است که بالش های مختلف بارداری زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و فاکتورهای زیادی برای کمک به مردم در انتخاب اینکه کدام یک مناسب ترین گزینه برای آنها است ، وجود دارد.

بالش بارداری die ruhe

بالش حاملگی سی شکل دی روحه

ما این راهنمای جامع برای همه موارد مرتبط با بالش بارداری را تهیه کرده ایم. این باید به افراد کمک کند شریک بالش کامل خود را پیدا کنند و به آن خواب شیرین و بدون وقفه برسند که همه افراد باردار رویای آن را دارند.

بالش بارداری دقیقاً چیست؟
ایده پشت  ساده است: این یک بالشتک یا بالش است که برای رشد و تغییر بدن فرد در حین بارداری ساخته شده است. اصولاً خوابیدن در دوران بارداری را راحت تر می کنند.

بالش های بارداری در اشکال ، اندازه ها ، پارچه ها ، مواد پر کننده و قیمت های مختلف وجود دارد. برخی از آنها از طول بدن پشتیبانی می کنند ، در حالی که برخی دیگر به صورت گوه یا لوبیا شکل هستند و می توانند برای پشتیبانی جداگانه ، زیر دست انداز کودک یا بین زانوها قرار بگیرند.

تشک بارداری

بالش بارداری

مرتبط: بهترین بالش ها

نکته اصلی که باید بخاطر بسپارید این است که هیچ بالش کاملاً جهانی برای همه زنان باردار وجود ندارد (آرزو می کنم!). برای برخی ، این اولین بارداری آنها است و آنها نمی دانند که از یک سه ماهه به بارداری دیگر چه احساسی دارد. برای دیگران ، این ممکن است دور دو یا سه باشد ، و حتی اگر آنها می دانند چه چیزی در گذشته کمک کرده است ، ممکن است چالش ها یا ناراحتی های جدیدی وجود داشته باشد. داشتن ذهنیت آزاد و مایل است چندین گزینه را امتحان کنید تا بالش مناسب نیازهای مردم را پیدا کنید ، مفید است.

مزایای استفاده از بالش بارداری یکی از دلایل اصلی – اگر دلیل اصلی نباشد – بسیاری از خانمها استفاده از بالش مخصوص بارداری را انتخاب می کنند تا آنجا که ممکن است راحت باشند.

خرید بالش بارداری

افرادی که قبلاً بارداری و زایمان را تجربه کرده اند می دانند که آنها به تمام خوابی که می توانند قبل از تولد داشته باشند نیاز دارند. افراد با کمبود خواب از زمان صرف شده برای کار و زایمان فرزند خود ، والدین را شروع می کنند. و هنگامی که آنها در واقع می رسند؟ در هرجای دیگر نزدیک به هشت ساعت خواب احتمالاً دست کم طی چند ماه اول دشوار خواهد بود.

کارشناسان بنیاد خواب ملی (NSF) می گویند: “هنگامی که باردار هستید ، به سختی می توانید خواب کامل داشته باشید.” “یک علت عمده بی قراری: هرچه کودک رشد می کند – و هرچه رشد می کنید – یافتن موقعیت راحت در شب دشوارتر می شود.”

خوشبختانه یک بالش مخصوص بارداری ممکن است بتواند روزانه (یا شب) را از بین ببرد و صرفه جویی کند.

بر اساس وب سایت Parenting Healthy Babies ،  خوب می تواند فشار را بر روی ستون فقرات ، کمر و باسن کاهش دهد در حالی که تراز شدن ران ، شانه و ستون فقرات را بهبود می بخشد.  در جلوگیری از خوابیدن یک زن باردار روی شکم در موقعیت ناراحت کننده و خطرناک نقش مهمی دارد.”

بالش بارداری سی شکل

فایده دیگه؟ در نهایت بسیاری از بالش ها حتی پس از بارداری نیز راحت و مفید هستند. می توان از آنها برای کمک به مادران در حین بهبودی پس از زایمان و کمک به شیردهی یا سایر فعالیت های پس از زایمان استفاده کرد.

انواع مختلف بالش بارداری
بالش های بارداری تقریباً پنج دسته اصلی وجود دارد. در اینجا توضیحاتی در مورد هر یک ارائه شده است.

بالش های گلی محبوب هستند زیرا چند منظوره هستند و می توانند در حین بارداری و پس از زایمان استفاده شوند. این شکل اغلب با یک گوه پنیر قابل مقایسه است و می تواند در دو گزینه گرد و مثلثی باشد. به طور معمول ، افراد گوه را زیر دست انداز خود قرار می دهند تا هنگام خواب یا استراحت از آن پشتیبانی کند. افراد همچنین می توانند از آن برای بالا بردن کمر یا پاهای خود استفاده کنند.

بالش بارداری u بهتره یا c

طرز استفاده از بالش بارداری

بر اساس وب سایت راهنمای والدین ، ​​”گوه های بارداری یکی از ارزان ترین راه حل های  است.” “بسیاری از مادران گوه های بارداری را دوست دارند زیرا بعد از زایمان هنوز عملی هستند. از تماشای تلویزیون راحت می شوید؟ بله بالش معمولی خود را بالا نگه دارید؟ بله برای لذت بردن از بالش گوه بارداری لازم نیست باردار باشید. ”

کل بدن
استودیو آفریقا / شاتر استوک

بالش های حاملگی بدن در اطراف بدن شما منحنی هستند و قادر به پشتیبانی از بیش از یک طرف هستند. آنها تمایل دارند که به شکل C یا U شکل باشند و بدن شما را گهواره کنند – پشتیبانی بزرگی از گردن و کمر و همچنین بین زانوها و زیر شکم.

 

بالش بارداری از کجا بخرم

 

بالش کل بدن یکی از محبوب ترین بالش های بارداری است زیرا بیشترین پشتیبانی را دارد ، چیزی که بسیاری از افراد باردار با ورود به سه ماهه سوم بدنبال آن هستند.

بالش های بادی بارداری ممکن است به اندازه کل بدن یا کل بدن آنها رایج نباشد ، اما این توانایی را دارند که به برخی از نیازهای خاص راحتی بارداری کمک کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از آنها به گونه ای طراحی شده اند که زنان می توانند بدون فشار آوردن بر فرزندان متولد شده ، روی شکم خود استراحت کنند.

نکته خوب در مورد بالش های بادی این است که باد کردن آنها باعث قابل حمل بودن و نگهداری آسان آنها می شود. آنها همچنین قابل تنظیم هستند به این معنا که شما می توانید براساس میزان راحتی خود تصمیم بگیرید که چقدر بالش پر شود.

مواردی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید
اندازه: خبر خوب در اینجا این است که بالش های بارداری در اندازه های گسترده ای قرار دارند. در اینجا چند س areال آورده شده است که به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام اندازه برای شما مناسب است.

کجا می خوابی؟
تختخواب شما چقدر بزرگ است؟
آیا افراد دیگر با شما در رختخواب می خوابند؟
آیا وقتی بالش استفاده نمی کنید ، جایی برای نگهداری آن دارید؟
آیا با بالش بارداری خود به مسافرت می روید؟
شکل: برخی از بالش ها برای استفاده کلی طراحی شده اند ، در حالی که برخی از بالش ها به گونه ای طراحی شده اند که از یک منطقه خاص پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال ، بالش

بالشت بارداری یو شکل

های گوه ای اغلب برای استراحت راحت به پشت در سطح بالا یا قرار دادن زیر دست انداز برای پشتیبانی در شب بهترین گزینه هستند.

پر کردن: اگر تا به حال خرید بالش کرده اید ، می دانید که پرهای زیادی وجود دارد – و برای بالش های بارداری تفاوتی ندارد. در اینجا لیستی کلی از گزینه هایی که هنگام خرید با آن روبرو خواهید شد:

کف حافظه
الیاف پلی استر
هوا (باد شده)
مهره های میکرو
پشم
الیاف کاپوک (کرک غلاف دانه از یک درخت جنگل بارانی)

پارچه: برخی از بالش ها دارای روکش متحرک هستند ، در حالی که سایر روکش ها قابل جابجایی نیستند. روکش ها معمولاً در پارچه های معمولی مانند پنبه ، پنبه ارگانیک ، پارچه کشباف ، پلی استر و پارچه مخمل وجود دارد. در صورت تمایل به قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی و خشک کن ، همیشه دستورالعمل های تمیز کردن را بررسی کنید.

قیمت: درست مثل هر چیز دیگری در مورد بالش های بارداری ، قیمت ها نیز بسته به خواسته های شما واقعا متفاوت هستند. آماده باشید که حداقل 20 تا 30 دلار برای یک بالش هزینه کنید. بالش های سطح بالا و تمام بدن می توانند بیش از 100 دلار داشته باشند.

موقعیت سه ماهه و خواب: سه ماهه ای که در آن قرار دارید و موقعیتی که می خواهید در آن بخوابید هنگام انتخاب بالش بارداری دست به دست می شوند.

کدام مدل بالش بارداری بهتره؟

بنیاد ملی خواب می گوید: “برای افراد معده خواب ، نبردهای هنگام خواب می تواند از همان سه ماهه اول شروع شود ، در صورتی که سینه های دردناک می توانند وضعیت معمول خواب شما را ناخوشایند کنند.”

NSF می گوید: “در سه ماهه دوم بارداری ، اگر هنوز به پشت می خوابید ، وقت آن است که تغییر مکان دهید ، زیرا وزن متوسط ​​در حال گسترش شما می تواند گردش خون شما را به خطر بیندازد.” “و در سه ماهه سوم ، حتی اگر شما به طور طبیعی ترجیح می دهید در پهلوی چپ خود بخوابید ، که موقعیت ایده آل در دوران بارداری است ، وزن شدید برآمدگی شما – همراه با افزایش سستی در مفاصل هنگام آماده سازی بدن برای زایمان – می تواند دردها و دردهای جدی اضافه کنید. ”

با در نظر داشتن این تغییرات بالقوه ، ارزش دارد که در حال حاضر چه احساسی داشته باشید و چه تغییراتی را می خواهید پیش بینی کنید. بالش مناسب بارداری می تواند به سهولت و راحتی این انتقال کمک کند.

نکات خواب برای همه مادران آینده
اگر بالش بارداری در حال حاضر در بودجه نیست ، لازم است بالشهای اضافی را که قبلاً در خانه دارید آزمایش کنید تا ببینید آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر. بنیاد ملی خواب می گوید: “علاوه بر قرار دادن بالش زیر سر و گردن ، یکی از آن را بین زانوها قرار دهید و به سمت چپ خود استراحت دهید.” تمام قد در اصل همان چیزی است که شما به عنوان یک بالش بدن استاندارد در بازار مشاهده می کنید. این اغلب نسخه طولانی تری از یک بالش سنتی است اما می تواند با حمایت از معده و کمک به پشت شما در هنگام قرار دادن بالش بین زانوها ، راحتی مورد نیاز را فراهم کند.

برخلاف بالش کل بدن ، این نوع بر حمایت از یک طرف بدن شما تمرکز خواهد کرد. معمولاً صاف است ، اما برخی از بالش های تمام قد با پارچه ها و مواد پر کننده انعطاف پذیرتر ساخته می شوند تا راحت تر به بدن شما قالب بزنند.

قیمت بالش بارداری

بالش Bean به شکل لوبیا (تعجب!) و بسیار جمع و جور است. این می تواند برای اضافه کردن پشتیبانی از لکه های خاصی روی بدن یک زن باردار که ممکن است نیاز به توجه بیشتری داشته باشد ، چه آن را روی کمر خود روی صندلی دفتر یا بین زانوها قرار دهید شب یا هنگام چرت زدن. این بالش ها به لطف اندازه جمع و جورشان معمولاً بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی قابل سفر هستند.

همچنین می توانید از دوستان خود س askال کنید که آیا بالش بارداری ندارند که استفاده نمی شود ، بنابراین می توانید قبل از خرید برای خود تست رانندگی کنید.

در سه ماهه سوم ، به طور کلی بهتر است به پهلو بخوابید و از خوابیدن طولانی مدت به پشت خودداری کنید. یک مطالعه اخیر نشان داد که خطر مرده زایی برای زنانی که در سه ماهه سوم خواب روی پشت خود دارند دو برابر می شود.

تشک حاملگی

با اجتناب از غذاهای پرادویه می توانید به جلوگیری از سوزش معده کمک کنید. اگر در آخر دچار ناراحتی از سوزش معده هستید از بالش بلند استفاده کنید. ورزش می تواند به افزایش گردش خون کمک کند و احتمال گرفتگی عضلات پا را که در غیر این صورت می تواند شب را از خواب بیدار کند ، کاهش می دهد. البته ، اگر یک مشکل پزشکی مداوم دارید یا از بی خوابی رنج می برید ، بهتر است با پزشک متخصص خود تماس بگیرید.

 

انتخاب بالش بارداری ممکن است به زمان و آزمایش و خطا نیاز داشته باشد ، اما برای پشتیبانی ، راحتی و کارایی که مناسب فراهم می کند ارزش آن را دارد.

[یادداشت سردبیر: محتوای ارائه شده در این سایت فقط برای اهداف عمومی است. هرگونه اطلاعات ارائه شده جایگزین مشاوره پزشکی حرفه ای نیست. ما شما را تشویق می کنیم در صورت نگرانی با یک متخصص بهداشت مناسب مشورت کنید.]

به گفته مادران 10 بالش برتر بارداری
“این یک نجات دهنده زندگی بود.”
توسط لری کیونگ

بهترین بالش بارداری

بچه دار شدن هرگز بدون افت و خیز نیست ، اما یکی از اساسی ترین سختی های بارداری می تواند داشتن یک خواب راحت باشد. به خصوص یافتن موقعیت خواب راحت برای شکم در حال رشد بسیار چالش برانگیز است و در حالی که بحث در مورد خوابیدن یا خوابیدن به پشت شما خطر تولد نوزاد مرده را افزایش می دهد ، کالج متخصص زنان و زایمان آمریکا توصیه می کند که کنار بالش بخوابید اگر هنگام خواب درد یا ناراحتی دارید ، بین پاها یا زیر شکم خود قرار بگیرید.

یک می تواند در این مورد کمک کند: این طراحی شده است تا نقاط فشار بدن فرد باردار را کاهش دهد ، اگر خوابید و بالش بین ران است ، باسن خود را بالا بکشد و هنگامی که به پهلو قرار می گیرید ، از گردن و شکم حمایت می کند. ابی وین ، MD ، استادیار زنان ، زنان و زایمان ، “هنگامی که شکم فشار زیادی در ناحیه [لگن] وارد می شود ، داشتن پاهایی که کنار هم قرار گرفته اند گاهی اوقات به راحتی نیست.” و علوم تولید مثل در سیستم بهداشتی کوه سینا در نیویورک ، قبلاً به SELF گفته بود.

بالش های بارداری زیادی برای خرید وجود دارد ، اما هنگامی که ما از 14 مادر نظرسنجی کردیم که مادران واقعاً به آنها کمک می کند تا استراحت خوبی داشته باشند ، سه سبک اصلی مدام ظاهر می شود. بالش های C شکل بیشترین محبوبیت را داشتند: آنها برای حمایت از باسن ، کمر ، گردن و معده شما طراحی شده اند ، دارای منحنی C هستند که از یک انتها گردن شما را بالا می برد و یک دم منحنی دارد که می توانید پاهای خود را به دور آن بپیچید. بالش های U شکل کل بدن را در بر می گیرند ، بنابراین اگر دوست دارید شب را تغییر حالت دهید بسیار مفید است – تنها عیب این است که ممکن است شریک زندگی خود را از رختخواب بیرون کنید ، زیرا آنها بسیار بزرگ هستند. برخی از بالش های بارداری نیز عملکردهای مختلفی دارند ، از بالش پرستاری گرفته تا صندلی کودک تا یک بالش کوچک بارداری که می تواند شکم شما را در شب بلند کند. هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد (این امر واقعاً به نحوه خوابیدن شما بستگی دارد) ، اما برای کمک به شما در کاهش جستجو ، از طیف وسیعی از بدن و خوابان ها در مورد بالش های بارداری که برای آنها کار می کرد ، در زیر س askedال کردیم.

تمام محصولات برجسته در SELF توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. اگر از طریق پیوندهای خرده فروشی ما چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

بالش بارداری به شکل C: بالش بدن کامل Leachco Snoogle
یک که در میان مادرانی که مورد بررسی قرار گرفتند مورد توجه قرار گرفت ، Leachco Snoogle است که یک گزینه تمام بدن است که توسط یک پرستار ثبت شده ایجاد شده است. یکی از مادران خاطرنشان کرد که حتی به کاهش درد لگن که تجربه کرده است برای حمایت از تمام بدن مورد علاقه بود. بر خلاف بالش های دیگر که با دانه های ژله ای کوچک پر شده اند ، این بالش فقط دارای بالش قدیمی قدیمی است.

“یک بالش بدن مخصوص بارداری مادران باردار BFF است. باید حمایتی ، راحت و جادار باشد اما تا حدی نباشد که شریک زندگی اش را مجبور کند روی زمین بماند ، مگر اینکه البته این موضوع مهم است. من این یکی را توصیه می کنم. ” – آریان گلدمن ، بنیانگذار و مدیرعامل مارک بارداری هاچ

“من از بالش کلاسیک Snoogle برای بارداری دوم خود استفاده کردم. به من اجازه داد بین آن دو زانو بخوابم. من SPD (اختلال عملکرد Symphysis pubis) داشتم و در طول بارداری درد لگن زیادی داشتم ، بنابراین Snoogle کمک بزرگی کرد! آنقدر راحت است که من هنوز هم اغلب از آن استفاده می کنم. “- سیندی همینگ ، معلم مدرسه و وبلاگ نویس والدین در Living for the Sunshine

“وقتی دختران دوقلوی خود را باردار می شدم ، تمام شب را پرت می کردم و می چرخیدم. سرانجام دوست پسر من یک Snoogle (بالش بارداری که در همه سایت های مادر بسیار عصبانی بود) برای من خرید. این بدن کامل است ، شکم شما را بغل می کند و تمام لوس شدن مورد نیاز من را دارد. ” – تایرا میچل ، عکاس و بنیانگذار پروژه هنر مادر

“Snoogle باعث می شود که خوابیدن در خواب بسیار راحت تر و بدون درد باشد. من رو به روی آن می خوابم ، نوعی شکم خود را روی آن قرار داده و قسمتهای خمیده را بین زانوها و زیر سرم جمع می کنم. این باعث می شود تمام فشار از ناحیه شکم و باسنم کاهش یابد. این بالش یک تغییر دهنده بازی است و من آن را به شدت به همه افراد باردار توصیه می کنم. “- کارولین کیلسترا ، سردبیر مجله SELF

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه